Podziękowanie od rodziny, którą nasza szkoła objęła akcją "Szlachetna Paczka"

Aktualności » Podziękowanie od rodziny, którą nasza szkoła objęła akcją "Szlachetna Paczka"

 

     Drogi Darczyńco, w SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami!  Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy – wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę. Będziesz mógł o tym przeczytać w Prezencie. Ty obdarowałeś rodzinę. A teraz rodzina (oznaczona numerem DOL-2715-555736), wolontariusz, który się nią opiekował chcą teraz obdarować Ciebie. 

 

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.

Do domu pana Łukasza dotarliśmy w sobotę bardzo późnym popołudniem. Samochód wypełniony był po same brzegi paczkami. Pan Łukasz nie mógł w to wszystko uwierzyć. Powtarzał, że to stanowczo za dużo, że może się z kimś podzielić. Dzieciaki były także zdumione taką ilością paczek! Pomagały nam nosić nawet te ciężkie pudła. Nikt nie krył łez wzruszenia! Każdemu z osobna płynęły łzy szczęścia! Pan Łukasz zachwycał się każdym drobiazgiem, powtarzając cały czas, że to stanowczo za dużo jak dla nich, że może odda trochę innym potrzebującym. Jakub i Krystian cieszyli się z upragnionych zabawek, smakołyków, artykułów szkolnych, kolorowanek, bajek, pisaków, kredek. Popłakali się jak zobaczyli ŚWIEŻAKI! ( Przytulili je do siebie i się rozpłakali. Jakub powiedział: "Niech pani podziękuje tym super mikołajom."). Pan Łukasz powiedział: "Moje dzieci nigdy nie miałyby tych wszystkich rzeczy, gdyby nie tacy wspaniali ludzie". Dzieciaki wraz z panem Łukaszem nie mogą się doczekać złożenia kolejki ( wielkiego toru wyścigowego), także biurek , które otrzymały dodatkowo ( każdy z osobna będzie mógł odrabiać lekcje na osobnym wymarzonym biurku). Chłopcy gdy ujrzeli odzież, rajstopki, kalesony, spodnie, bluzeczki dla nich powiedzieli: "Tatusiu, w końcu mamy takie super rzeczy!". Kiedy pan Łukasz zobaczył, że także otrzymał nową kołdrę i prześcieradło nieprzemakalne to zabrakło mu słów! Płakał jak dziecko. Po otwarciu wszystkich pudełek, pan Łukasz powiedział: "Jak ja się odwdzięczę tym wspaniałym ludziom... Może mógłbym im coś naprawić, zrobić, popracować u nich za darmo... Chcę im jakoś za to wszystko podziękować ... Moje dzieci są bardzo zadowolone, a dla mnie to jest najważniejsze". Mężczyzna bardzo długo dziękował za prezent dla niego.

 

Co chce przekazać wolontariusz?

To był zaszczyt z Wami współpracować! Dziękuję za zaangażowanie i ogromną hojność dla pana Łukasza i jego chłopców. Za pięknie opakowane paczki, za włożony trud. Naprawdę są tego warci. Z radością oglądałam ich zadowolenie rysujące się na ich twarzach. Dziękuję bardzo za wsze dobre serca! Życzę Państwu Zdrowych, Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2018.

 

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?

Przekazuję Państwu gorące podziękowania. Nikt mi w życiu nie dał tylu wspaniałych rzeczy, a teraz od Was otrzymuję tak wiele dobra. Cieszę się, że spotkało mnie coś tak miłego. Brakuje słów, aby opisać waszą hojność i zaangażowanie. Dziękuję bardzo jeszcze raz. Życzę Państwu Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2018.